wideofilmowanie warszawa

MATARI Studio to cyfrowa produkcja filmów wideo podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Na swoim koncie mamy kilkaset realizacji filmowych, a doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat pozwala nam wyjść naprzeciw Państwa wymaganiom, również tym największym. Kierują nami wiedza i zaangażowanie, jednak najważniejsza jest pasja, dzięki której nie tylko uzyskujemy doskonałe efekty, ale również możemy wciąż rozwijać swoje umiejętności.

Wideofilmowanie odbywa się przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu (kamer, komputerów, oprogramowania i efektów świetlnych), dlatego też wszystkie nasze filmy są na bardzo wysokim poziomie. Videofilmowanie dostosowane jest indywidualnie do potrzeb naszych Klientów – przygotowaliśmy specjalne pakiety, w których zawarte zostały konkretne usługi. Zachęcamy do wyboru tego, który będzie dla Państwa odpowiedni.

    Nasz kamerzysta na wesele obsługuje nie tylko śluby i wesela, ale również:
  • studniówki,
  • komunie święte i inne uroczystości rodzinne,
  • imprezy weselne.

Każdy kamerzysta i montażysta pracujący w naszej firmie, uczestniczy co roku w kursach, szkoleniach i warsztatach, zdobywając coraz większą wiedzę z dziedziny wideofilmowania oraz obróbki i montażu materiałów video. Dzięki dużej wiedzy technicznej, doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu, powstają doskonałe filmy, dzięki którym będziecie Państwo mogli odświeżać wyjątkowe wspomnienia w każdej chwili. Aby przekonać się o jakości świadczonych przez nas usług, zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Do skorzystania z usługi wideofilmowania zapraszamy Klientów z Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia, a także innych miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim, mazowieckim czy wielkopolskim. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie pojawić się w każdym miejscu w Polsce.

canadian pharmacy - globerx24.com

Galeria wideo

Cennik - Pakiety - wideofilmowanie